تعداد بازدید : 339 تاریخ انتشار : 1397/09/09

برگزاری مسابقه آشپزی در حاشیه چهارمین روز جشنواره غذا در شهرک بعثت+تصاویر

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در حاشیه برگزاری چهارمین جشنواره غذا در فرهنگسرای باقرالعلوم شهرک بعثت مسابقه آشپزی بین شرکت کنندگان برگزار شد و 5 نفر  به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

شب چهارم جشنواره غذا و شیرینی فرهنگسرای باقرالعلوم شاهد استقبال گرم تر مردم بود و حتی تعدادی از شهروندان شهرهای اطراف نیز برای تماشا و استفاده از محصولات این جشنواره، به محل فرهنگسرای باقرالعلوم(ع) مراجعه کرده بودند.

اما شب چهارم این جشنواره که از 5 آذر شروع شده ، رنگ و بویی رقابتی به خود گرفت و تعدادی از شرکت کنندگان مهارت آشپزی خود را محک زدند و در مسابقه آشپزی که در کنار محل برگزاری جشنواره برگزار شده بود، شرکت کردند.

پس از تحویل غذاها توسط شرکت کنندگان، داوران به بررسی کیفیت انواع خوراکی های آماده شده پرداختند و بر اساس معیارهای مختلف، به هر یک از غذاها نمره دادند.

بعد از اتمام این داوری و جمع بندی نمرات ، 5 نفر اولی که حائز بیشترین امتیاز شده بودند به عنوان نفرات برتر اعلام شدند و جوایزی به آن ها اهدا شد.

گفتنی است که این جشنواره امشب ( جمعه 9 آذر 97 ) از ساعت 18 الی 22 آخرین روز خود را پشت سر خواهد گذاشت.


ارسال دیدگاهپیام ارسالی شما ابتدا باید توسط مدیر سایت تایید شود و پس از تایید، در سایت نمایش داده می شود. لطفاْ از ارسال یک پیام به صورت مکرر جداْ خودداری فرمایید

پربازدیدترین خبرها