تعداد بازدید : 318 تاریخ انتشار : 1397/07/20

برگزاری دوره آموزشی "تغذیه سالم و اهداف آن" توسط شرکت عملیات غیرصنعتی

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، دوره آموزشی "تغذیه سالم و اهداف آن"  ویژه پرسنل  واحدهای مرتبط  با امور تغذیه و سلامت، توسط واحد آموزش کارکنان این شرکت در سالن جلسات فرهنگسرای فردوسی بندرماهشهر برگزار شد.

خانم احمدیان مدرس این دوره با تعریف ساختار تغذیه سالم و تاثیر آن بر فرایند زندگی افراد،  به تشریح لزوم ایجاد انگیزه برای  پیاده سازی تغذیه سالم پرداخت.

اشاره به مواد مصرفی سالم و ناسالم در تغذیه افراد و همچنین رعایت اصول تغذیه ای برای افراد در شرایط سنی مختلف از بخش های دیگر این همایش بود.

گفتنی است که بخش عمده ای از امور محوله به شرکت عملیات غیرصنعتی در بخش های رستوران داری و تغذیه ای است که واحدهای مرتبط با این امور، رعایت موارد بهداشتی و اصول تغذیه سالم را بصورت پیوسته کنترل می کنند و با برگزاری کلاس های آموزشی برای نیروهای زیرمجموعه سعی می شود سطح اطلاعات ناظران در این زمینه بروز نگه داشته شود. 


ارسال دیدگاهپیام ارسالی شما ابتدا باید توسط مدیر سایت تایید شود و پس از تایید، در سایت نمایش داده می شود. لطفاْ از ارسال یک پیام به صورت مکرر جداْ خودداری فرمایید

پربازدیدترین خبرها